Změny v K4 s novým rokem 2018

Přátelé, příznivci a podporovatelé K4-ky, rádi bychom se s vámi podělili o aktuální novinky v dění okolo našeho týmu. Ve stávajícím složení za sebou máme ve víru sportovních aktivit, kde nikdo nečiní rozdíly mezi světem zdravých a handicapovaných lidí, dva roky intenzivní práce. Práce krásné a radostné, jako cokoliv v životě, co lidé dělají s vášní v srdci, s přáteli a nejen pro sebe. Z počátečních účastí na akcích Cesty za snem jsme se osmělili a postupně jsme se vrhli do organizace vlastních podniků. Za tu dobu se naše řady rozšířily a rozrostly o mnohé nové tváře nejen v Pardubicích, ale i jiných městech po celých Čechách. Podařilo se nám pomoci několika kamarádům v okolí, ať už finančně nebo materiálně.

Ale spousta věcí se v průběhu našich životů okolo nás mění a vyvíjí a nejinak tomu je i v K4-ce. Rádi bychom vás proto informovali, že v týmu jsme se k 1. 1. 2018 domluvili na rozdělení naší spolupracující skupiny na dvě samostatné části. Náplň práce obou týmů zůstane stejná, stále budeme sportovat bez rozdílu handicapů se všemi kamarády, kterým s námi bude dobře. Díky rozdělení rozprostřeme svou aktivitu na větší plochu a dáme příležitost zapojit se více lidem.

K4 cyklo tým

Radek Kvaček s Hankou Hájkovou zůstávají i nadále původním jádrem K4. Svou aktivitu váží především na okolí Pardubic a Hradce Králové. A pod jejich taktovkou se K4 samozřejmě i letos vydá na trasu 6. ročníku Handy Cyklo Maratonu. Pokud se s nimi budete chtít spojit a podpořit je v jejich aktivitách, pište Radkovi na email kvaca@centrum.cz.

Sport4help

Druhá část týmu okolo Irči Vanišové postaví svou základnu nově v Praze, doplní své aktivní členy o Terku Horáčkovou a Šárku Duškovou a začne působit pod názvem Sport4help. Kontaktovat je můžete prostřednictvím webu Sport4help.

Přejeme vám krásné zimně jarní dny a těšíme se na všechna setkání s vámi, ať už to bude při jakékoliv příležitosti a bez rozdílů příslušnosti k libovolné skupině 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *